Organic Shop Body Desserts Caramel Cappuccino Firming Body Cream * 450 ML

Organic Shop Body Desserts Caramel Cappuccino Firming Body Cream * 450 ML

Lekë 1,250.00
Title:  
Krem hidratues dhe tonifikues trupi me aromë kapucino dhe karamel.

450 ml

Organic Shop Body Desserts Caramel Cappuccino Firming Body Cream siguron një hidratim afatgjatë të lëkurës, përmirëson tonicitetin dhe butësinë e saj.

  • Vaji i Çajit Jeshil ka efekt tonifikues dhe zbutës.
  • Gjalpi Shea dhe ai i Kokosit hidraton dhe jep një ndjesi të mëndafshtë.
  • Ekstraktet e Kanellës mbështesin proceset natyrale rigjeneruese të trupit.

Masazhoni një sasi të vogël kremi, në lëkurë të thatë.

Shiko edhe