Organic Shop Body Firming Mediterranean Nut Butter * 350 ML

Organic Shop Body Firming Mediterranean Nut Butter * 350 ML

Lekë 1,900.00
Title:  
Gjalp trupi me teksturë delikate me veti rimodeluese.

350 ml

Organic Shop Body Firming Mediterranean Nut Butter me një teksturë delikate, i ofron lëkurës një kujdes luksoz SPA.

Formula e krijuar me përbërës natyralë lë një ndjesi butësie dhe elasticiteti në lëkurë.

  • Gjalpi Organik Shea  përmirëson tonicitetin e lëkurës dhe stimulon procesin e vetë-rigjenerimit të lëkurës.
  • Vaji Organik i Lajthisë hidraton në vlera optimale lëkurën.
  • Vaji Organik i Portokallit ka efekt natyral tërheqës të lëkurës.

Gjithashtu ka një efekt anti-celulit.

Pa silikon.

Masazhoni një sasi të mjaftueshme kremi, deri në përthithje të plotë të tij nga lëkura.

Mund të përdoret disa herë në javë, sipas nevojës.

Shiko edhe