Organic Shop Body Sculpting Lemon Coffee Body Cream * 350 ML

Organic Shop Body Sculpting Lemon Coffee Body Cream * 350 ML

Lekë 1,850.00
Title:  
Krem me bazë limoni dhe kafeje, me efekt rimodelues dhe hidratues të trupit.

350 ml

Organic Shop Body Sculpting Lemon Coffee Body Cream kujdeset për lëkurën tuaj, duke siguruar ushqyerjen dhe hidratimin e nevojshëm për një kohë relativisht të gjatë. 

Kombinimi i Ekstraktit të Limonit, Ekstraktit të Kafes dhe Gjalpit Shea, jep disa efekte:

  • Hidraton dhe zbut lëkurën në shtresat më të thella të saj.
  • Ruan elasticitetin e lëkurës.
  • Rimodelon trupin duke ruajtur ndjesinë e mëndafshtë në lëkurë.

Pa silikon.

Masazhojeni lehtë në lëkurë të thatë, deri në përthitje të plotë të kremit.

Mund të aplikohet disa herë në javë.

Shiko edhe