Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream * 250 ML

Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream * 250 ML

Lekë 640.00
Title:  
Krem hidratant trupi me ekstrakt vajrash dhe lules Kamelia.

250 ml

Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream është krijuar me Vaj të lules Kamelia dhe 5 vajra të tjerë si: Vaj Rrushi Organik, Vaj Kajsie, Vaj Makadamia, Vaj Trëndafili, Gjalp Shea.

Kombinimi i këtyre përbërësve rigjallëron lëkurën duke e hidratuar dhe ushqyer atë me mikroelementët e nevojshëm.

Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar me delikatesë.

Shiko edhe