Organic Shop Cherry & Lotus Hand & Nail Cream -Balm * 75 ML

Organic Shop Cherry & Lotus Hand & Nail Cream -Balm * 75 ML

Lekë 450.00
Title:  
Krem hidratues për duart dhe thonjtë.

75 ml

Organic Shop Cherry & Lotus Hand & Nail Cream -Balm është si një trajtim luksoz japonez i duarve.

  • Ekstrakti i Luleve të Zambakut në përbërje hidraton lëkurën e thatë dhe e mbron atë nga efektet e dëmshme të mjedisit. 
  • Ekstrakti Organik i Qershisë forcon thonjtë dhe stimulon rritjen e thonjve të shëndetshëm dhe të fortë.

Aplikojeni në lëkurë të pastër, masazhojeni deri në përthithje të plotë.

Shiko edhe