Organic Shop Coconut & Shea Shampoo * 280 ML

Organic Shop Coconut & Shea Shampoo * 280 ML

Lekë 550.00
Title:  
Shampo me ekstrakt arre kokosi dhe gjalp shea.

280 ml

Organic Shop Coconut & Shea Shampoo frymëzuar nga ishujt tropikal, Organic Coconut & Shea ultra i pasur është një produkt i krijuar në parajsë, një përzierje për të hidratuar flokët nga rrënja në majë. 

  • Kokosi organik mbështet fijet për t'i lënë flokët me shkëlqim duke rigjallëruar flokët e thatë dhe të dëmtuar. 
  • Shea organike ofron një nxitje hidratimi për të riparuar majat e çara duke i lënë flokët të butë dhe të gjallë.

Aplikoni shampon në flokët e njomë, masazhoni në lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë të pastër. 

Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Shiko edhe