Organic Shop Greek Fig Hair Mask * 250 ML

Organic Shop Greek Fig Hair Mask * 250 ML

Lekë 450.00
Title:  
Maskë për flokë më të plotë.

250 ml

Organic Shop Fig & Almond Hair Mask përbëhet nga Ekstrakt Fiku Organik dhe Vaj Organik Bajamesh për të ushqyer flokët tuaj dhe për të siguruar shkëlqim të mëndafshtë dhe elasticitet.

Flokët gjithashtu bëhen dukshëm më të lehtë për t'u menaxhuar dhe stiluar.

Për të gjiths tipet e flokëve.

Aplikojeni në flokë të njomë, pas larjes me shampo.

Lëreni 10 minuta.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.


Shiko edhe