Organic Shop Organic Strawberry & Milk Body Mousse * 250 ML

Organic Shop Organic Strawberry & Milk Body Mousse * 250 ML

Lekë 575.00
Title:  
Krem hidratant dhe tonifikues trupi me aromë luleshtrydhe.

250 ml

Organic Shop Organi Strawberry & Milk Body Mousse me përbërësit e saj ndihmon në mirëmbajtjen dhe ruajten e gjallërisë së lëkurës.

Ajo ushqen lëkurën me vitamina dhe elementë gjurmë dhe siguron një tonicitet shumë të bukur të lëkurës. Përveç kësaj, të gjithë trupit i jepet një aromë joshëse e ëmbël.

Ekstrakti i Luleshtrydhes dhe Proteinat e Qumështit ushqejnë lëkurën me vitaminat dhe mikroelementët e duhur, për të ruajtur tonicitetin dhe butësinë e saj.

Pa silikon. Pa parabene.

Aplikojeni në lëkurë të thatë , të pastër duke e masazhuar në mënyrë delikate.

Shiko edhe