Organic Shop Pomengranate & Patchouli Hair Mask 250 ML

Organic Shop Pomengranate & Patchouli Hair Mask 250 ML

Lekë 450.00
Title:  
Maskë forcuese për flokët.

250 ml

Organic Shop Pomengranate & Patchouli Hair Mask është i pasur me vajra esencialë për t'i dhënë flokëve tuaj forcë dhe vitalitet shtesë. 

  • Shega organike i lë flokët tuaj të duken të shkëlqyeshëm.
  • Vaji Organik Patchouli jep një hidratim intensiv për t'i bërë flokët tuaj më të butë, më të mëndafshtë.

 Kjo maskë gjallëruese me siguri do të kënaqë shqisat tuaja dhe do t'i lërë flokëve tuaj një pamje joshëse të përsosur.

Aplikojeni në flokë të njomë, pas larjes me shampo.

Lëreni 10 minuta.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.


Shiko edhe