Organic Shop Pommengranate & Patchouli Shampoo * 280 ML

Organic Shop Pommengranate & Patchouli Shampoo * 280 ML

Lekë 550.00
Title:  
Shampo gjallëruese e flokëve.

280 ml

Organic Shop Pommengranate & Patchouli Shampoo, me aromën e saj ekzotike, shampoja është e mbushur me vajra esencialë për t'i dhënë flokëve tuaj forcë dhe vitalitet shtesë. 

  • Shega organike i lë flokët tuaj të duken të shkëlqyeshëm dhe me shkëlqim. 
  • Vaji Organik Patchouli jep një nxitje intensive hidratimi për t'i lënë flokët tuaj me ndjesi të butë e të mëndafshtë.

Kjo shampo gjallëruese sigurisht që do të kënaqë shqisat tuaja dhe do t'i lërë flokët tuaj një pamje joshëse të përsosur.

Aplikoni shampon në flokët e njomë, masazhoni në lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë të pastër.

Përsëriteni nëse është e nevojshme.


Shiko edhe