Organic Shop Raspberry & Acai Hair Mask * 250 ML

Organic Shop Raspberry & Acai Hair Mask * 250 ML

Lekë 500.00
Title:  
Maskë flokësh me efekt voluminizues.

250 ml

Organic Shop Raspberry & Acai Hair Mask i jep flokëve tuaj një volum intensiv.

  • Mjedra organike, me përmbajtjen e saj të lartë të vitaminës C, do t'i bëjë flokët tuaj të duken me shkëlqim dhe më të menaxhueshëm.
  • Acai organik do të ndihmojë në forcimin e flokëve me vitaminë A, E dhe B, për të patur flokë të gjallë dhe mrekullisht më të plotë.

Aplikojeni në flokë të njomë, pas larjes me shampo.

Lëreni 10 minuta.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.


Shiko edhe