Organic Shop Sweet Almond & Cane Sugar Body Polish * 250 ML

Organic Shop Sweet Almond & Cane Sugar Body Polish * 250 ML

Lekë 500.00
Title:  
Skrab delikat për trupin.

250 ml

Organic Shop Sweet Almond & Cane Sugar Body Polish është një skrab delikat trupi, i përbërë nga Sheqer të përftuar nga Kallam Sheqeri dhe Vaj Bajamesh të ëmbla.

  • Vaji i Bajamve të ëmbla, falë vitaminës E, mirëmban qelizat e lëkurës dhe i jep hidratim.
  • Sheqeri nga Kallam Sheqeri pastron dhe eksfoljon me efikasitet lëkurën, duke lënë një ndjesi butësie.

E rigjallëron lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie dhe butësie.

Pa paraben. Pa silikon.


Masazhoni lehtë një sasi të mjaftueshme skrabi në lëkurë të njomë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Aplikojeni 2 deri në 3 herë në javë për rezultate më të mira.


Shiko edhe