Organic Shop Vanilla & Orchid Body Mousse * 250 ML

Organic Shop Vanilla & Orchid Body Mousse * 250 ML

Lekë 510.00
Title:  
Shkumë hidratante dhe ushqyese trupi me ekstrakt vanilje dhe Orkide.

250 ml

Organic Shop Vanilla & Orchid Body Mousse me përbërësit e saj ndihmon në mirëmbajtjen dhe ruajten e gjallërisë së lëkurës.

  • Kanella Organike i jep pamjen dhe ndjesinë matt lëkurës.
  • Ekstrakti i Vaniljes dhe lules së Orkidesë hidratojnë, ushqejnë dhe ruajnë tonicitetin e lëkurës.
Ajo ushqen lëkurën me vitamina dhe elementë gjurmë dhe siguron një tonicitet shumë të bukur të lëkurës. Përveç kësaj, të gjithë trupit i jepet një aromë joshëse e ëmbël.

Aplikojeni në lëkurë të thatë , të pastër duke e masazhuar në mënyrë delikate.

Shiko edhe