Organic Shop Ylang-Ylang & Neroli Body Mousse * 250 ML

Organic Shop Ylang-Ylang & Neroli Body Mousse * 250 ML

Lekë 510.00
Title:  
Shkumë hidratante dhe ushqyese për trupin me ekstrakt vaji ylang-ylang dhe bimës neroli.

250 ml

Organic Shop Ylang-Ylang & Neroli Body Mousse me përbërësit e saj ndihmon në mirëmbajtjen dhe ruajten e gjallërisë së lëkurës.

Ky krem delikat stimulon hidratimin e trupit, duke e lënë lëkurën tepër të butë dhe elastike.

  • Me aromë të ëmbël me ekstrakt Vanilje dhe Neroli, ky krem përqafon vetitë ushqyese të Ylang-Ylang Organik dhe Gjalpit Shea për të zbutur, ushqyer dhe hidratuar.
  • Ekstrakti i vajit Ylang-Ylang dhe Neroli ushqejnë lëkurën me vitaminat dhe mikroelementët e duhur, për të ruajtur tonicitetin dhe butësinë e saj.


Aplikojeni në lëkurë të thatë , të pastër duke e masazhuar në mënyrë delikate.

Shiko edhe