Ozoile Idrozoil Erbagil Detergente a Risciacquo * 150 ML

Ozoile Idrozoil Erbagil Detergente a Risciacquo * 150 ML

Lekë 1,548.00
Title:  
Larës trupi për lëkurë të irrituar.

150 ml

Ozoile Idrozoil Erbagil Detergente a Risciacquo për trajtimin e mukozave të lëkurës së irrituar. 

  • Përmban Ozoil një grup molekulash funksionale, të patentuara, me veprim anti-inflamator, kundër kruajtjes dhe veti rigjeneruese.
  • Në bashkëpunim me Melaleuca Alternifolia është ideal për pastrimin e lëkurës së infektuar me baktere, kërpudha dhe viruse.
Indikohet në:

  • Pastrim i butë dhe biokompatibël në rast inflamacioni, kruajtjeje dhe acarimi;
  • Parandalon dhe kontrollon përhapjen e baktereve;
  • Ideale për higjenën e lëkurës së të porsalindurve, të moshuarve dhe të gjitha kategorive në rrezik;
  • Mund të përdoret për higjenën femërore dhe mashkullore, pastrimin e zonës anale dhe perianale, gjatë shtatzënies dhe në rastet e e hemorroideve, fisurave dhe përdorimit të pajisjeve ortopedike;
  • Larje të shpeshta për shkak të aktivitetit sportiv dhe garave.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Pastrimi i lëkurës: Aplikoni sasinë e duhur të produktit në një sfungjer të lagur, fërkojeni butësisht në lëkurë dhe në fund shpëlajeni me ujë.
Higjiena intime: Aplikoni sasinë e duhur në pëllëmbën e dorës, shkumoni, pastroni, fërkojeni dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Shiko edhe