Palmers Cocoa Butter Fast Absorbing Hand Cream * 60 G

Palmers Cocoa Butter Fast Absorbing Hand Cream * 60 G

Lekë 550.00
Title:  
Krem hidratues, lehtësisht i absorbueshëm për lëkurën e duarve.

60 g

Palmers Cocoa Butter Fast Absorbing Hand Cream ofron hidratim efektiv dhe lehtësim afatgjatë për duart e thata dhe të irrituara.

Formula luksoze kremoze përthithet shpejt nga lëkurë. 

Hidraton, zbut dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Formula jonë unike me një përbërje të Gjalpit të Kakaos dhe Vitaminës E,  pa aromë e mban lëkurën tuaj të hidratuar dhe të mbrojtur nga agresionet e jashtme. Duart duken dhe ndjehen të buta, të shëndetshme dhe të lëmuara.Aplikoni kremin çdo ditë sipas nevojës duke masazhuar duart.

Shiko edhe