Palmers Coconut Sugar Body Scrub * 200 GR

Palmers Coconut Sugar Body Scrub * 200 GR

Lekë 1,250.00
Title:  
Scrub kokrrizor që ndihmon në eksfolimin e lëkures.

200 gr

Scrubi përmbajnë Vaj Kokosi dhe Vaj Taho Monoï, të mbushur me petale të Lules Tiaré për ti dhënë lëkurës llasticitet.

  • Sheqeri i papërpunuar i kokosit ndihmon në eksfolimin e lëkurës.
  • Ideale para se të nxiheni.

Në dush ose banjë të ngrohtë, aplikoni një sasinë lëkurën tuaj të lagur.

 Masazhoni me lëvizje rrethore në të gjithë trupin, duke u fokusuar në zonat që kanë tendencë të jenë veçanërisht të thata siç janë gjunjët, bërrylat dhe thembrat. 

Shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe