Palmers Intensive Relief Hand Cream * 60 G

Palmers Intensive Relief Hand Cream * 60 G

Lekë 550.00
Title:  
Krem hidratues dhe qetësues i lëkurës së duarve.

60 g

Palmers Intensive Relief Hand Cream ofron hidratim efektiv dhe lehtësim afatgjatë për duart e thata dhe të irrituara. 

Formula luksoze kremoze hidraton, zbut dhe qetëson lëkurën e ndjeshme. 

Formula jonë unike me një përbërje të Gjalpit të Kakaos dhe Vitaminës E,  pa aromë e mban lëkurën tuaj të hidratuar dhe të mbrojtur nga agresionet e jashtme. Duart duken dhe ndjehen të buta, të shëndetshme dhe të lëmuara.

Pa aromë - Pa Paraben.

Aplikoni kremin çdo ditë sipas nevojës duke masazhuar duart.

Shiko edhe