Palmers Olive Butter Formula Hand Cream * 60 G

Palmers Olive Butter Formula Hand Cream * 60 G

Lekë 550.00
Title:  
Krem hidratues për duar të thata.

60 g

Palmers Olive Butter Formula Hand Cream ofron hidratim efektiv dhe lehtësim afatgjatë për duart e thata dhe të irrituara.

Formula luksoze kremoze hidraton, zbut dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Formula jonë unike me një përbërje të Vajit të Ullirit dhe Vitaminës E, e mban lëkurën tuaj të hidratuar dhe të mbrojtur nga agresionet e jashtme. Duart duken dhe ndjehen të buta, të shëndetshme dhe të lëmuara.Aplikoni kremin çdo ditë sipas nevojës duke masazhuar duart.

Shiko edhe