Palmers Raw Shea Butter Hand Cream * 60 G

Palmers Raw Shea Butter Hand Cream * 60 G

Lekë 550.00
Title:  
Krem hidratues intensiv për duart.

60 g

Palmers Raw Shea Butter Hand Cream ofron hidratim efektiv dhe lehtësim afatgjatë për duart e thata dhe të irrituara.

Formula luksoze kremoze hidraton, zbut dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Gjalpi i papërpunuar, natyral Shea është me burim të qëndrueshëm në Afrikë. Ky përbërës i pasur, super ushqyes është elementi ndërtues për lëkurë më të butë dhe me shkëlqim. 

Palmer's Shea Formula Hand Cream është një krem duarsh i pasur dhe thellësisht hidratues, që krijon një pengesë mbrojtëse si doreza për të penguar tharjen, për të riparuar të çarat dhe për të zbutur strukturën e përgjithshme të lëkurës.
Hidratim 24-orë.


Aplikoni kremin çdo ditë sipas nevojës duke masazhuar duart.


Shiko edhe