Palmers Skin Therapy Oil * 150 ML

Palmers Skin Therapy Oil * 150 ML

Lekë 1,690.00
Title:  
Vaji për lëkurën me veti të larta hidratuese,ushqyese dhe rigjeneruese të lëkurës.

150 ml

Vaji i terapisë së lëkurës Palmers është formuluar me një përzierje ekskluzive të Vajit të pastër të Arganit, Vajrave Natyralë, Kompleksit Cetesomate-E dhe Vitaminës E.

Formula e lehtë ndihmon në përmirësimin e shfaqjes së plagëve, strijave, lëkurës së thatë të dëmtuar, lëkurës së pabarabartë dhe lëkurës së plakur.

 E pasur me acide yndyrore esenciale, vitamina dhe antioksidantë.

  • Lëkura duket dhe ndihet e butë.
  • Trajtim hidratues i thellë.
  • Përdoreni në të gjithë trupin.
  • Me vaj të pastër argani.
  • Pa vajra minerale, parabene dhe ftalate.
  • Hypoallergenic - Jo -Comedogenic - Dermatologist Testuar
  • I përshtatshëm për veganët.

Gently massage into affected area 3 times daily or as often as desired.

Shiko edhe