Pharmaceris H Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp * 250 ML

Pharmaceris H Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp * 250 ML

Lekë 1,970.00
Title:  
Shampo trajtuese për flokë dhe skalp të yndyrshëm.

250 ml

E zhvilluar nga Qendra për Shkencë dhe Kërkime Dr Irena Eris, kjo formulë e koncentruar e pasuruar me ekstrakt rodhe pastron në mënyrë efektive flokët dhe normalizon yndyrën e tepërt të kokës, duke e reduktuar atë mesatarisht me 35%.

  • Një formë e qëndrueshme e Vitaminës B3 redukton sekretimin e tepërt të sebumit.
  • Octopirox® rikthen ekuilibrin natyral të mikroflorës së lëkurës.
  • Glicerina hidraton thellësisht strukturën e flokëve dhe Proteinat e çmuara të Grurit i bëjnë flokët dukshëm më të lëmuar dhe më elastikë.
Shampo ka një nivel pH të ngjashëm me atë të kokës.
Shampo normalizon yndyrën e tepërt të kokës, duke i lënë flokët të pastër dhe të lehtë për më gjatë.
80% e përdoruesve femra që lanin flokët me shampo çdo ditë konfirmuan se pas përdorimit të produktit, flokët e tyre ishin të butë dhe plot volum 1-2 ditë më shumë se më parë.

  • Aplikoni shampon në flokë të lagur.
  • Masazhojeni për të bërë shkumë.
  • Lëreni të veprojë për rreth 1-2 minuta.
  • Shpëlajeni tërësisht me ujë.
  • Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme.

Shiko edhe