Phyto 9 nourishing day cream *50ml

Phyto 9 Nourishing Day Cream * 50 ML

Lekë 2,130.00
Title:  
Krem trajtues për flokë të thatë, të lyer dhe të dëmtuar.

50 ML

Krem për flokë, ushqyes I formuluar me 9 lloje bimësh, zbut, rigjeneron dhe hidraton flokun.
Vaji I makademias,soja, calendula,rrenjët e rrodhes dhe ekstrakti I bimëve bashkohen ne nje veprim rigjenerues.
Floku I demtuar merr nje pamje te shendetshme edhe ne saje te ekstraktit te rozmarines, redukton këputjen dhe tharjen. 
Aplikoni ne floke te thatë ose te njomur pas pastrimit me shampo,shpërndjajeni në të tërë gjatësine e flokut si dhe ne maja.
Pa shpëlarje.

Shiko edhe