Phyto Phytodefrisant Crema Stirante Vegetale * 100 ML

Lekë 2,700.00
Title:  
Balsam për flokë të padisiplinuar, të elektizuar dhe rebelë.

100 ml

Phyto Phytodefrisant balsam është formuluar specifikisht për të ndihmuar në zbutjen dhe shtrirjen e flokëve.
Phytodéfrisant ka në formulimin e tij ekstrakte bimore si kamomili, sherebela dhe mucilagjia, të cilat veprojnë së bashku për të ndihmuar në shtrirjen e flokëve në mënyrë natyrale, pa asnjë veprim kimik, duke respektuar fibrën e flokëve.
Përveç veprimit të saj zbutës, formula e tij origjinale është pa alkool, hidraton pa shkaktuar yndyrosje dhe pa dobësuar flokët.
Balsami mund të përdoret pas çdo larjeje dhe rezultati pas çdo përdorimi do të jenë flokë të zbutur, të shkrifët dhe plot shkëlqim.
Aplikoni balsamin në flokë të pastër dhe të lagur.
Shpërndani sasinë në mënyrë të barabartë në gjithë sipërfaqen e flokut duke përdorur një krehër me dhëmbë të gjerë.
Pa shpëlarje.
Efekti zbutës shfaqet gjatë përdorimit të vazhdueshëm të produktit.

Shiko edhe