Phyto phytoelixir intense nutrition mask *200 ml

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask 200 ML

Lekë 6,100.00
Title:  
Maskë për flokë të thatë.

200 ML

Phytoelixir Intense Nutrition Mask është një produkt ideal për flokë të thatë.
Dy përbërësit: ekstrakti I lules narcisi I cili penetron në fibrat e flokut duke e zbutur flokun dhe vaji I inkapsuluar I bimës makadania I cili hidraton flokun dhe e mbron për disa ditë. 
Falë teksturës së saj maska rigjeneron flokun, e zbut dhe i jep shkëlqim.
Pasi të keni larë flokun me shampo përdoreni maskën në gjatësinë e flokut.
Lëreni për 3 - 5 minuta që të veprojë.
Shplajeni me ujë të rrjedhshë.

Shiko edhe