Phyto phytoelixir itense nutrition shampoo *200 ml

Phyto Phytoelixir Itense Nutrition Shampoo 200 ML

Lekë 2,260.00
Title:  
Shampo për flokë të thatë.


Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Shampoo është një produkt ideal për flokë të thatë falë dy përbërësve:
- ekstrakti I lules narcisi I cili penetron në fibrat e flokut duhe e zbutur.
- vaji I inkapsuluar I bimës makadania I cili hidraton flokun dhe e mbron për disa ditë.
Falë shkumës delikatë pa sulfate kjo shampo rigjeneron flokun pa e këputur atë. Floku behet më i butë dhe më shkelqim.
Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni dhe më pas shplajeni.

Shiko edhe