Phyto Phytokeratine Repairing Shampoo 200 ML

Lekë 2,000.00
Title:  
Shampo riparuese me përmbajtje keratine për flokë të dobët dhe të dëmtuar.

200 ml

Phyto Phytokeratine Reepairing Shampoo është një shampo riparuese pa sulfate për flokë të dobët dhe të dëmtuar.
Vepron intensivisht për të hidratuar dhe forcuar flokun.
Ka një teksturë kremoze, të pasur me keratinë, e nevojshme për të rindërtuar dhe forcuar strukturën e flokut.
Prania e Acidit Hialuronik bën të mundur mbajtjen e lagështisë dhe si rrjedhojë ushqen flokun.
Me vetëm disa përdorime, flokët tuaj do të bëhen më të fortë, më të shëndetshëm dhe me më shumë shkëlqim.
Aplikoni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni lehtë dhe lejeni të veprojë për disa minuta.
Shplajeni kokën me ujë të bollshëm.
Aplikojeni përsëri nëse është e nevojshme.

Shiko edhe