Phyto squam anti-dandruff purifying shampoo *250ml

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo 250 ML

Lekë 2,130.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit.

250 ML

Shampo kundër zbokthit e projektuar posacërisht për flokë të yndyrshëm.
Përmban përbërës efikas të cilët eleminojnë zbokthin ndërkohë që
lë flokun të pastër dhe më shkelqim.
Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni dhe më pas shplajeni.

Shiko edhe