Phyto volume spray *150ml

Phyto Volume Spray 150 ML

Lekë 2,920.00
Title:  
Spray volumizues për flokët.

150 ML

Kujdesuni për problemet në rrënjën e flokut me Phyto volume Spray.
Vepron në flokë duke rritur diametrin e fijes së flokut.
Përbërësi kryesor I tij, keratina I jep flokut volum dhe elasticitet.
Eshtë zgjidhja ideale për flokë pa jetë, pa shkëlqim e të hollë që kanë nevojë për volum  që zgjat.
Spërkateni në flokë të lagur në rrënjet e flokut.
Nuk aplikohet në flokë të thatë.

Shiko edhe