Phytocolor protecting shampoo *250ml

Phyto Phytocolor Protecting Shampoo 250 ML

Lekë 1,508.00
Title:  
Shampo për mbrojtjen e ngjyrës së flokëve.

250 ML

PHYTOCOLOR PROTECTING SHAMPOO është një shampo e krijuar posaçërisht për flokët duke bere te mundur mbrojtjen e ngjyres se tyre.
Kjo shampo me përbërje delikate ( me origjine bimore) pastron duke rigjalleruar e mbrojtur ngjyren e flokeve.
Permban Tanine te bimës Tara dhe ekstrakte te farave te lulediellit Ekstrakte te lules Hibiscus.
Pas përdorimit floku është i mbrojtur i zbutur dhe me nje ngjyrë që shkëlqen.
Aplikoni ne skalp dhe flokë te njomur, masazhoni dhe shpelajeni.

Shiko edhe