Rvb lab biphasic make up remover 125 ml

Rvb Lab Biphasic Make Up Remover 125 ML

Lekë 2,460.00
Title:  
Heqës bifazik makeup-i.

125 ML

Heqës efektiv makijazhi, i pasur me princpe aktive, i cili le lëkurën e pastër dhe të freskët. Ideal për sy dhe lëkura mjaft të ndjeshme.
Heq shumë lehtë të gjitha llojet e makijazheve, përfshirë dhe ato që janë rezistente ndaj ujit dhe me pigmente yndyrore.
Tundeni mirë përpara përdorimit dhe nëpërmjet një pambuk aplikojeni në sy, buzë dhe fytyrë për të hequr make-upin.

Shiko edhe