Rvb Lab Hd Lifting Effect Foundation 30 ML

Lekë 4,750.00
Ngjyra:  
Fondatinë me efekt lifting për parandalimin, zbehjen e rrudhave dhe imperfeksioneve të fytyrës.

30 ml

Përfitimet kryesore:
  • Fondatintë kremoze me efekt zbutës, e cila minimizon imperfeksionet dhe rrudhat e mimikës duke e lënë lëkurën të lëmuar.
  • Është e pasur me përbërës me efekt zbutës si: Mioksinoli, Ekstrakti i Hibiskusit dhe Dylli i Bletëve. 
  • Rezultat final natyral dhe i ndritshëm, efekt lekurë prej porçelani.
  • Ideale për lëkura normale dhe mikse.


Aplikoni një sasi të vogël të produktit me prekje të lehta në ballë, faqe, hundë dhe mjekër.

Sugjerimet e make-up artistëve:
- Për një mbulim të plotë dhe komfort aplikoni furçën Rvb Lab n° 05.
- Për një look perfekt dhe natyral përdorni një pjesë të sfungjerit latex.

Shiko edhe