Rvb lab Hyalu C+ Regenerating Illuminating Lotion 200 ML

Lekë 3,290.00
Title:  
Locion ndriçues dhe rigjenerues i pasur me vitaminë C.

200 ML

Hidraton lëkurën, zbut dhe njëkohësisht parandalon formimin e rrudhave dhe shenjave të moshës në sajë të pranisë të konçentratit të vitaminës C dhe Acidit Hialuronik.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
Përdorimi në mëngjes:
Tonifikon dhe rigjallëron lëkurën, duke e lënë të butë dhe rrezatues.
Përdorimi në mbrëmje:
Kundërvepron me efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe faktorëve të jashtëm ndaj të cilëve është e ekspozuar lëkura gjatë ditës duke stimuluar rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.

Shiko edhe