Rvb Lab Hydra Booster Foundation 30 ML

Lekë 3,990.00
Ngjyra:  
Fondatintë me efekt hidratues.

30 ml

Fondatintë me efekt hidratues dhe anti-rrudhë, studiuar me një formulë të gjeneratës së re "CLEAN" pa silikon, talk, paraben, parfum dhe alergjentë të tjerë.

Krijon një rrjet të padukshëm tre-dimensional (RRJETI 3D) në lëkurë me veprim të menjëhershëm dhe të zgjatur hidro-mbrojtës:

1-Hidratim i shpejtë (30 minuta):  Falë efektit të tij sipërfaqësor, ruan ujin që avullohet nga lëkura.

2-Hidratim që zgjat në kohë (2 deri në 5 ditë): Kompleksi hidratues me çlirim të zgjatur depërton thellë në shtresat e lëkurës, duke rritur nivelin e lagështisë në lëkurë.

-Tekstura e saj e lëngshme, jep një përfundim natyral rrezatues dhe mbulim mesatar, duke iu bërë të ndjeheni rehat dhe të hidratuar gjatë gjithë ditës.

E përshtatshme për: lëkurat e thata, të dehidratuara, të stresuara, me rrudha, të ndjeshme dhe hipereaktive.

TEKNIKAT E APLIKIMIT:

  • Për mbulim të lartë, aplikojeni fondatintën me sfungjer.
  • Për mbulim mesatar, aplikojeni fondatintën me furçën Nr 05 nga Rvb Lab, nga qëndra drejt pjesëve anësore të fytyrës.
  • Për një rezultat sa më natyral, aplikojeni  fondatintën me majat e gishtave.

Shiko edhe