RVB LAB Kit Meso Shape 3 IN 1 Shock Treatment Anti - Cellulite - Modeling - Toning

Lekë 4,760.00 Lekë 6,800.00
Title:  
Seti trajtues intensiv me 3 efekte: anticelulit, modelues dhe tonifikues i trupit.

-

RVB LAB Kit Meso Shape 3 IN 1 Shock Treatment Anti - Cellulite - Modeling - Toning është gjithçka që ju nevojitet për të marrë rezultate të shpejta dhe të qëndrueshme!

BANDAZHET MODELUESE HIPERAKTIVE

 • Trajtim rimodelues me veprim intensiv për kofshët, ijet dhe barkun. 
 • Falë teknologjisë inovative NIO_tech, e bazuar në Niosome, të cilat përshpejtojnë fuqishëm transportin e Forskolinës dhe Aescinës, molekulave të pastra me një veprim të fuqishëm lipolitik dhe kullues, favorizon largimin e lëngjeve të tepërta, rimodelon formën e trupit dhe zvogëlon pamjen e lëkurës së portokallit. 
 • Është aleati ideal për të lehtësuar indet e rënduara nga mbajtja e ujit, depozitat yndyrore dhe nyjet e celulitit dhe për të pasur forma më të skalitura. 
 • E bën lëkurën më të tonifikuar dhe më të lëmuar dhe siluetën më harmonike, që në aplikimin e parë.

KREM LIMO 3 NE 1

 • Krem lehtësisht i absorbueshëm, i përmirësuar me Fosfatidilkolinë dhe Aescin, është një trajtim me goditje me shumë veprime, ideal për zbardhjen e indeve të rënduara nga mbajtja e ujit, nyjet mikro dhe makro të celulitit, dhjamosjen e lokalizuar. 
 • L-carnitine, një molekulë që djeg yndyrë, nxit djegien e plotë të acideve yndyrore dhe pengon efektin yo-yo, që shpesh shoqërohet me dietat e papritura. 
 • Retinoli i mikrokapsuluar promovon riorganizimin e fibrave mbështetëse të lëkurës, duke i rikthyer trupit butësinë, harmoninë dhe tonusin. 
 • Nuk njollos lëkurën dhe pëlhurat, është i lehtë për t'u përdorur, nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë.

Përdorimi:

BANDAZHET MODELUESE HIPERAKTIVE

 1. Rrotulloni fashot duke filluar nga pulpa , duke u ngjitur rreth kofshëve dhe me pas drejt barkut. Pas përfundimit të rrotullimit të fashos në njërën anë vazhdoni duke zbritur dhe rrotulluar fashon në anën tjetër të trupit. Sygjerohet rrotullimi dy here i fashos në të njëjtin vend.
 2. Pas përfundimit të vendosjes të fashos, vishni pantallonat prej qeseje.
 3. Qëndroni me ato përreth 30-60 minuta.
 4. Në fund të kohës të përcaktuar hiqni pantallonat dhe fashon. Serumin e mbetur në lëkurë masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.
 5. Këshillohet të mos lahet trupi pas proçedurës të mësipërme.
KREM LIMO 3 NE 1 

 1. Aplikoni me masazhe rrethore duke insistuar në zonat më kritike të trupit, duke përfshirë krahët. 
 2. Mos e aplikoni në gjoks. 
 3. Lani duart tërësisht pas përdorimit. 
 4. Mund të krijojë një ndjesi të lehtë dhe të përkohshme të nxehtësisë së brendshme për shkak të veprimit të tij të riaktivizimit të mikroqarkullimit sipërfaqësor të lëkurës.

Shiko edhe