Rvb Lab Matt & Velvet Lipstick 3.5 ML

Lekë 2,690.00
Nuancat:  
10 nuanca të reja me një përfundim mat.

3.5 ml

Një mënyrë e re për të veshur buzët tona! 

I lehtë për t'u aplikuar, komfort dhe hidratim i shkëlqyer.

Një teksturë e re e hollë dhe e pigmentuar që, falë përzierjes së përbërësve aktivë, ofron aplikim të lehtë dhe rehati të lartë në buzë.

  • I pasuruar me përbërës aktivë hidratues dhe zbutës. 
  • Buzëkuq të dizajnuar për femra të të gjitha moshave.

-Me ekstrakt të rrënjëve të Magnolës, e cila siguron buzë të buta dhe elastike, me një nivel optimal hidratimi. Ndihmon në minimizimin e shenjave të plakjes.

-Formuluar me një përzierje dyllërash të zgjedhur, që garantojnë një rezultat afatgjatë, si dhe butësi/ aplikim të lehtë, pa njolla.

-Vitamina E krijon një shtresë të hollë mbrojtëse kundër agjentëve të jashtëm dhe radikalëve të lirë falë vetive të saj antioksiduese dhe bërë që buzët të ndjehen të buta.

Sugjerimet e make-up artistëve:
- Për një rezultat teknik dhe profesional, aplikoni produktin me furçën n° 01.
- Për një rezultat të shpejtë dhe natyral, aplikojeni buzëkuqin direkt në buzë.

Shiko edhe