Rvb Lab Meso Fill Instant Lift Eye Contour And Deep Wrinkle * 15 ML

Lekë 4,504.00 Lekë 5,630.00
Title:  
Trajtim intensiv i syve me një efekt të menjëhershëm lifting.

15 ml

Rvb Lab Meso Fill Instant Lift Eye Contour And Deep Wrinkle është një trajtim intensiv me një efekt zbutës të menjëhershëm, i frymëzuar nga trajtimet e kombinuara të mjekësisë estetike (filler + botulinum). 

Me teksturën e tij Primer, zbeh rrudhat e thella, ato të mimikës, shenjat e lodhjes dhe rrathët e errët në vetëm pak çaste. 

I jep syve një pamje më të freskët dhe më të ndritshme. 

Ai përmban:

  • HYALU SMART PGA stimulon prodhimin e acidit të ri hialuronik dhe e mbron atë nga degradimi.
  • Teknologjia FILL+BTX (mini acidi hialuronik + GABA): veprim i dyfishtë mbushës dhe dermo-dekontraktues.
  • Kompleksi ILLUMI-EYE CPX kundër qeseve dhe rrathëve të errët, lufton praninë e rrathëve blu poshtë syve dhe hijeve të errëta. I jep syve një pamje më të freskët dhe më të shndritshme.
Pa aromë.

Apliko në mëngjes dhe në darkë një sasi të vogël të produktit tek konturi i syve dhe pikave kritike (në ballë, rrudhat nazolabiale, etj.) me një palpim të lehtë dhe lëvizje nga brenda jashtë.

Shmangni kontaktin direkt me sytë.

Shiko edhe