Rvb Lab Microbioma Hydrating Serum 30 ML

Lekë 4,790.00
Title:  
Serum hidratues me Acid Hialuronik dhe Fitoceramide.

30 ml

Kompleksi Hydro-repair, i jep lëkures një hidratim të thellë gjatë gjithë kohës.

Serumi është ideal për lëkurat e thata, të stresuara ose ekspozuara ndaj agjentëve të jashtëm.

Falë ReviBiome System, ribalancon ekosistemin e bakterieve të mira, fiziologjike prezente në sipërfaqen e lëkurës duke kundërvepruar ndaj proçeseve të irritimit, dehidratimit dhe moshës.

Përbërësit aktiv:
ReviBiome System: ribalancon mikrobiomën e lëkurës.
HYALU SMART PGA: anti- rrudhë, elasticizues, tonifikues dhe hidratues.
Phytoceramides: forcon funksionin barrierë të lëkurës.
Mini hyaluronic acid: kapacitet i lartë depërtimi, hidratues i thellë.
Omega 3: mbron dhe zbut lëkurën.
Vitamin E: antioxidant dhe mbrojtës.

Pas pastruesit dhe tonikut, aplikoni 1 deri në 2 pika të serumit në fytyrë dhe qafë.


Shiko edhe