Salt of The Earth Deodorant Balm * 60 G

Salt of The Earth Deodorant Balm * 60 G

Lekë 1,490.00
Title:  
Deodorant në trajtë balsami.

60 g

Duke ofruar mbrojtje afatgjatë dhe efektive kundër erës së trupit, ky Balsam Deodorant Natyral me nuanca Amber & Sandalwood, pa plastikë, është me aromë natyrale me ekstrakte botanike dhe i miratuar nga Shoqëritë Vegane dhe Vegjetariane.

E përkryer për ata që përpiqen të reduktojnë përdorimin e plastikës njëpërdorimshe, ky balsam deodorant 100% natyral është i paketuar në një kavanoz qelqi të riciklueshëm dhe përmban përbërës që e duan lëkurën, duke përfshirë Gjalpin Shea dhe Vajin e Kokosit.

Për rezultatet më të mira, merrni një sasi të produktit me madhësi bizele dhe masazhojeni atë në sqetulla të pastra dhe të thata.

Shiko edhe