Sperginn Forte * 12

Sperginn Forte * 12

Lekë 2,990.00
Title:  
Suplement ushqimor, i indikuar në rastet e infertilitetit tek meshkujt.

12 bustina

SPERGINN® Forte është një suplement dietik që përmban L-Argininë, Taurinë, Vitaminë C, Vitaminë E, Koenzimë Q10 dhe Zink. 

  • Zinku kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin normal, si dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak. 
  • Vitamina E dhe C kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. 
  • Vitamina C ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe rraskapitjes.
  • Me veprimin e tyre sinergjik, ndikojnë në rritjen e numrit, lëvizshmërisë dhe cilësisë së spermës, si dhe eliminimin efikas të simptomave të disfunksionit erektil.

Mënyra e përdorimit:

  • 1 bustinë në ditë. 
  • Tretni përmbajtjen e një bustine në një gotë me ujë (200 ml), përzijeni mirë dhe pijeni.

Shiko edhe