Topicrem DA Gel Nettoyant Surgras * 500 ML

Topicrem DA Gel Nettoyant Surgras * 500 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Xhel larës, i cili pastron dhe hidraton lëkurën e thatë deri në atopike të trupit.

500 ml

Topicrem DA Gel Nettoyant Surgras pastron butësisht, qetëson dhe mbron. Lëkura pastrohet butësisht dhe i kthehet rehatia. Pa parfum. Nuk irriton sytë. Testuar në lëkurë atopike nën kontrolle dermatologjike, oftalmologjike dhe pediatrike.

  • Vaji i farave të Lirit është i pasur me omega 3 dhe 6 , rimbush lipidet e lëkurës.
Indikohet për:
  1. Foshnja, fëmijë, i rritur.
  2. Lëkurë e ndjeshme, shumë e thatë dhe atopike.

Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumëzojeni më pas shpëlajeni.

Shiko edhe