Uriage Bariderm Drying Repairing Cica-Spray * 100 Ml

Uriage Bariderm Drying Repairing Cica-Spray * 100 Ml

Lekë 1,250.00
Title:  
Spraj praktik me përmbajtje bakri dhe zinku, për riparimin e lëkurës së dëmtuar.

100 ml

Uriage Bariderm Drying Repairing Cica-Spray është një formulë e krijuar për të riparuar,  zvogëluar acarimet e lëkurës së brishtë ose të irrituar, ose me tendencë atopike, të të gjithë familjes (fytyrë dhe trup).

  • Formula e këtij spraj kombinon vetitë qetësuese dhe anti -irrituese të kompleksit TLR2 - Regul dhe Ujit Termal Uriage. 
  • Ai është gjithashtu i pasuruar me Smektite me fuqi absorbuese të lartë, dhe Bakër, Zink me efekt antibakterial dhe pastrues. 

Ky produkt kontribuon në rivendosjen e shpejtë të integritetit dhe rehatisë së lëkurës.

Pa fragranca, Hipoalergjik.

Tundeni shishen para përdorimit. 

Aplikojeni në vendin e irrituar. 

Lëreni të veprojë deri në thithjen e plotë të produktit.

Për përdorim lokal.

Shiko edhe