Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo * 200 ML

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo * 200 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm. 

200 ml

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo është një shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.

Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. Flokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

Veprim qetësues

  • Teknologjia e patentuar TLR2-Regul e kombinuar me ujë termal punojnë posaçërisht për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën e kokës.

Veprimi pastrues

  • Kombinimi i Piroktonit Olaminë dhe Laktatit të Zinkut lufton dhe parandalon Malassezinë e tepërt që përkeqëson zbokthin.


Të aplikohet 1 ose 2 herë në javë në flokë të lagur duke e masazhuar butë.

Lihet për 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet tërësisht. 

Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe