Uriage DS Hair Gentle Balancing Shampoo * 200ML

Uriage DS Hair Gentle Balancing Shampoo * 200ML

Lekë 1,290.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit, eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm.

200 ml

Linja e parë e shampove që përfshin ujin termal nga Alpet Franceze. 

Kjo shampo trajtimi kundër zbokthit eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm. Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. FLokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

Veprim qetësues
Teknologjia e patentuar  TLR2-Regul e kombinuar me  ujë termal punojnë posaçërisht për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën e kokës.

Veprimi pastrues
Formula e saj e bazuar në Piroctone Olamine pastron lëkurën e kokës.


Përdorim i përditshëm ose në kombinim me shampon e trajtimit kundër zbokthit DS HAIR. Të aplikohet në flokë të lagur duke masazhuar butë. Shpëlajeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.


Shiko edhe