Uriage DS Hair Kerato-Reducing Treatment Shampoo*150 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo kerato-reduktuese eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm.

150 ml

Linja e parë e shampove që përfshin ujin termal nga Alpet Franceze. 

Kjo shampo kerato-reduktuese eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm. Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. FLokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

Veprim qetësues:

  • Teknologjia e patentuar TLR2-Regul e kombinuar me ujë termal punojnë posaçërisht për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën e kokës.

Veprimi Keratoregulues:

  • Efikasitet i shtuar nga acid salicilik.

Veprimi pastrues:

  • Kombinimi i piroktonit olaminë dhe laktatit të zinkut lufton dhe parandalon Malassezinë e tepërt që përkeqëson zbokthin.


Të aplikojeni një ose dy herë në javë në flokë të lagur. Masazhojeni butë, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Për rezultate optimale, përdorni së bashku me locionin DS hair regulating lotion. Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe