Uriage DS Lotion Antipelliculaire Regulatrice * 100 ML

Uriage DS Lotion Antipelliculaire Regulatrice * 100 ML

Lekë 2,350.00
Title:  
Locion mirëmbajtës i skalpit, i cili eleminon zbokthin.

100 ml

Uriage DS Lotion Antipelliculaire Regulatrice është një locion rregullues, jo yndyror, për përdorim të përditshëm në skalpin e irrituar të kokës. Lëkura e kokës normalizohet shpejt, pamja e saj bëhet përsëri e shëndetshme, zbokthi zhduket.

  • Eliminon luspat- Vaji esencial Cade është një përbërës aktiv kundër zbokthit që rregullon rinovimin e qelizave.
  • Qetëson kruajtjen- Teknologjia e patentuar TLR2-Regul vepron veçanërisht në irritimet e kokës të shkaktuara nga prania e mikroorganizmave.
  • Pastron dhe purifikon- E pasur me Ujë Termal Uriage dhe përbërës aktivë pastrues, lëkura pastrohet.

Përdorimi:

  • Spërkateni në skalp të thatë ose të lagësht, rresht pas rreshti: dy herë në ditë në rast krize, një herë në ditë për mirëmbajtje parandaluese.
  • Pa shpëlarje.

Shiko edhe