Uriage DS Regulating Foaming Gel * 150 ML

Uriage DS Regulating Foaming Gel * 150 ML

Lekë 1,690.00
Title:  

Xhel shkumues, i cili pastron dhe zbut lëkurën.

150 ml

Uriage DS Regulating Foaming Gel është një xhel delikat, i cili balancon florën normale të lëkurës dhe largon papastërtitë pa e irrituar lëkurën.

  • Efikasiteti i shtuar i përbërësve purifikues si Acidi Citrik dhe kompleksit anti-irritues patentë TLR2-Regul, kombinohet shumë mirë me vetitë qetësuese dhe hidratuese të menjëhershme të Ujit Termal Uriage.

Formula e tij e pasur me agjentë lipidikë, pa sapun, pa fragranca, me një ph fiziologjik e bën këtë xhel të përshtatshëm për përdorim në fytyrë dhe trup.

Aplikoni një sasi të hollë xheli në një sipërfaqen e lëkurës dhe e lini të veprojë për rreth 2 minuta.

Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shmangni kontaktin me zonën e syve.

Përdoret në fytyrë dhe trup, 1-2 herë në ditë.

Shiko edhe