Uriage Eau Thermale Silky Body Lotion *500 ML

Lekë 3,200.00
Title:  
Locion i mëndafshtë i cili hidraton dhe zbutë menjëherë lëkurën.

500 ml

Ky locion i mëndafshtë, i lëngshëm dhe i lëmuar bashkohet menjëherë me lëkurën për ta hidratuar dhe zbutur atë intensivisht.

  • Konsistenca e saj e lehtë mundëson një absorbim të menjëherë.
  • Lëkura juaj është jashtëzakonisht e butë.
  • Hidraton intensivisht për 24 orë.
  • I përbërë nga ujë termal, lëkura juaj rifiton një nivel optimal të hidratimit dhe shkëlqimin e saj natyral.


Aplikoheni në mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë trupin.

Shiko edhe