Vichy Anti-Dandruff Normal To Oily Hair 200 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm.

200 ml

Vichy Anti-Dandruff Shampoo është një shampo eksfoliuese e formuluar për trajtimin e zbokthit dhe kruajtjes së skalpit të kokës.
  • E pasur me Selenium dhe Cohesil, ndihmon në pastrimin dhe qetësimin e lëkurës së kokës.
  • Shampoja eleminon zbokthin e dukshëm në skalp që në aplikimin e parë dhe ndihmon në eliminimin e shfaqjes së zbokthit të ri dhe flokëve me yndyrë.
  • Tekstura freskuese jep një ndjesi lehtësuese nga kruajtja, ndërkohë që lan dhe pastron flokun, i cili fiton një volum natyral. 


Aplikoni shampon ne skalp dhe në flokë. Përhapeni nga rrënja drejt majave. Lëreni të veprojë për 3 minuta dhe shplajeni.

Shiko edhe