Vichy Anti-Dandruff Sensitive Shampoo 200 ML

Lekë 2,050.00
Title:  
Shampo për trajtimin e zbokthit tek flokët normalë dhe të thatë me skalp sensitiv.

200 ML

Vichy Dercos Anti-Dandruff Sensitive Treatment Shampoo është një shampo eksfoliuese e formuluar për trajtimin e zbokthit që në aplikimin e parë.

Eliminon zbokthin dhe lehtëson kruarjet, ndërsa ushqen dhe qetëson skalpin e ndjeshëm tek flokët normalë dhe të thatë.
Rezultati:
  • Flokë të shëndetshëm, me shkëlqim dhe të butë.
  • Pa paraben.
Aplikoni shampon ne skalp dhe ne flokë. Përhapeni nga rrënja drejt majave. Lëre të veprojë për 3 minuta dhe shplajeni.

Shiko edhe